
Pricing
An Idea at the Cost of Our Produce
Please note that we accept cash and etransfer only
Please keep in mind that the following prices may vary depending on a few different factors. The listed prices are just to give you a general idea.
More produce prices will become available as the produce itself becomes available. Stay tuned!

Apples
Pricing for apples is dependent on a few different variables such as which variety and quantity. We welcome all sizes of orders from commercial size orders to household size orders.
Due to the wide range of pricing it is best to contact us for more information. Please see our contact information listed on the home page.

Strawberries
$6.00 a quart
$40.00 a flat

Blueberries
$6.00 a pint
$54.00 a flat

Raspberries
$6.00 a pint
$54.00 a flat

Asparagus
$5.00 per lb
We offer 3 different sizes; Jumbo, Regular and Skinny

Rhubarb
$4.00 per lb

Sweet Corn
$8.00 a dozen

Leeks
$4.00 a bunch

Cucumber
$1.50 each

Zucchini
Large: $2.50
Small: $1.50

Beets
$4.00 a bunch (5 beets in a bunch)